لیراوی کالا

سوالات متداول

01

شرایط بازگشت کالا و ضمانت خرید

در این موارد لیراوی کالا ضمانت بازگشت  24 ساعته را در نظر گرفته است تا اگر طی 24 ساعت محصول دریافت شده مشکل و ایراد فنی داشته باشد با هماهنگی ، با فروشگاه محصول خود را بازگردانید تا بررسی های دقیق تر انجام شود.

اگر کالایی که دریافت کردید ، با اطلاعات درج شده در فروشگاه اینترنتی لیراوی کالا مغایرت داشته باشد ، در این موارد باید حداکثر تا 24 ساعت مغایرت کالا را با ما در میان بگذارید تا هماهنگی های لازم برای بازگشت کالا انجام شود

اگر متوجه شدید کالا موقع حمل و نقل و یا سایر موارد آسیب دیده است ، از آنجایی که کالای خریداری شده کاملا چک شده تحویل شرکت حمل و نقل گردیده , هر گونه شکستگی و یا آسیب دیدگی احتمالی بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد.و اگر شرکت حمل ونقل پس از بررسی،فروشگاه را مقصر بداند،فروشگاه مسولیت را بر عهده خواهد گرفت و جهت جبران خسارت اقدام خواهد کرد.

تمامی کالای موجود درسایت دارای ضمانت اصالت بوده و در صورت مشاهده هر گونه عدم اصالت کالا ، مشتری می تواند با هماهنگی با پشتیبانی لیراوی کالا ، کالای خریداری شده را برگشت دهد.

02

روش های پرداخت

مشتری های فروشگاه اینترنتی لیراوی کالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی موجود در سایت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی را ندارند . می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ یا شماره حساب قید شده در این قسمت واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاههای عابر بانک و یا واریز اینترنتی استفاده نمود. در این روش پس از انجام عملیات واریز لازم است شناسه واریز و یا عکس رسید پرداختی را از طریق گفتگوی آنلاین سایت و یا از طریق دیگر راه های ارتباطی با ما(واتساپ،تلگرام،اینستاگرام و…) برایمان ارسال کنید
***************
شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۲۳۷۱۶۹۵۰۹
شماره حساب بانک تجارت
حساب: 9520898163
شماره شبا IR130150000001825301512410

بانک سپه به نام مجید لیراوی

***************
شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۷۵۰۲۳۴۱۵
شماره حساب 1825301512410
شماره شبا IR950180000000009520898163

بانک تجارت به نام مجید لیراوی
**************

در حال حاضر این سرویس ارایه نمی‌شود.

03

شرایط ارسال محصولات فروشگاه لیراوی کالا

سفارش بعد از ثبت توسط مشتری حداکثر 24 ساعت بعد تحویل پست یا تیپاکس شده و سپس کد مرسوله پستی با ارسال پیامک یا کارتابل مشتری ( درصورت عضویت در سایت) در دسترس خواهد بود

این روش برای خرید های عمده یا تکی به درخواست مشتری می باشد. مشتری در صورت انتخاب این روش می بایست با شماره تماس فروشگاه جهت هماهنگی های لازم تماس بگیرد.

برای پیگیری مرسولات پستی لطفا به قسمت پیگیری مرسولات پستی یا این لینک مراجعه نمایید.

برای پیگیری مرسولات تیپاکس لطفا به صفحه پیگیری مرسولات تیپاکس یا این لینک مراجعه کنید

04

راه های ارتباطی ما

  • ۰۹۳۷۵۲۲۲۷۳۵

  • ۰۹۱۷۳۷۵۹۹۲۹

  • آدرس:بوشهر-بندر گناوه-خیابان چمران-کد پستی۷۵۳۱۶۷۷۴۸۱

  • ایمیل: liravikala.ir@gmail.com

  • شماره واتساپ جهت ارسال پیام ۰۹۳۷۵۲۲۲۷۳۵

به پشتیبانی واتساپ فروشگاه لیراوی خوش آمدید
ارسال